۵ روش برای جذب عروس به سالن آرایشی شما

۵ روش برای جذب عروس به سالن آرایشی شما

هر کسی دوست دارد مراسم عروسی خوبی داشته باشد. مراسمی که در سال های آینده وقتی به آن نگاه می‌کند، راضی باشد. البته مراسم عروسی استرس زیادی را به عروس مجلس منتقل می‌کند. عروسی که می‌خواهد زیبا و خوش عکس باشد و زیباترین شب خود را به خوبی طی کند. بهترین چهره را داشته باشد و شخص خاص مجلس باشد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد جذب عروس به سالن آرایشی و کسب‌وکار زیبایی شما صحبت کنیم.

شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و دیگر موارد مشابه هم می‌توانند فشار و استرس بیشتری را به عروس منتقل کنند.

در اینجا قصد دارم ۵ روش جذب عروس به سالن آرایشی شما را مورد بررسی قرار دهم. مطمئن باشید به این روش ها نیاز پیدا خواهید کرد.

۱ . می‌خواهید چه خدماتی به عروس در روز عروسی ارائه دهید؟

کدام خدمات خود را در روز عروسی به عروس ارائه می‌کنید تا او را به زیباترین موجود جهان تبدیل کنید؟ مشخص کنید چه مجموعه ای از خدمات را باید انجام دهید و کدام یک از کارمندان شما مهارت و وقت لازم برای ارائه با کیفیت این خدمت را دارد؟

آیا قبل از مراسم به عروس مشاوره ارائه می‌دهید؟ برای رسیدن به چهره‌ای بی عیب و نقص، چه خدماتی برای او انجام می‌دهید؟ برنامه آرایشی شما چیست؟ چه قدر از مواد استفاده می‌کنید؟ مانیکور یا پدیکور هم در برنامه خود قرار می‌دهید؟

 

سوالات مهمی از خودتان بپرسید. آیا لازم است تا ابزار و وسایل جدیدی تهیه کنید؟ وسایلی مثل برس های مخصوص، سنجاق های خاص، گیره و … . آیا لازم است از سبک های جدیدی در کار خود استفاده کنید؟

هنگامی که تصمیم گرفتید از کدام سبک ها و خدمات استفاده کنید، باید به دنبال ایجاد آلبومی از سبک های مختلف عروس، برای ارائه به مشتریان باشید. با نشان دادن این آلبوم به عروس او را به رزرو وقت پیش خودتان علاقه مند می‌کنید.

شما باید نمونه کار آماده داشته باشید. ارائه آلبوم سبک های آرایشی به عروس ها – که قبل از عروسی به شدت عصبی هستند! – باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد به نفس در آن ها می‌شود. همچنین می‌توانید با قرار دادن سبک های جدید در آلبوم خود از محبوبیت آن ها نیز مطلع شوید.

 

بهترین دوست شما برای جذب عروس

 

۲ . بازاریابی دهان به دهان بهترین دوست شما برای جذب عروس است!

اغلب اوقات، بهترین راه برای جذب عروس، استفاده از دوستان و آشنایان است. بازاریابی دهان به دهان و پیشنهادی که دیگران به عروس می‌دهند، نقش مهمی در انتخاب سالن آرایشی دارد. بنابراین، باید طوری با عروس هایتان رفتار کنید و طوری خدمات ارائه دهید و به شکلی کیفیت عالی ارائه دهید که حاضر باشد شما را به دیگران معرفی کند. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین راه ها این است که اگر از طرف او کسی در سالن شما نوبت رزرو کند، در نوبت بعدی، تخفیفی ۵۰ درصدی به او اعطا کنید.

۳ . برای جذب عروس، استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی تدوین کنید.

اگر می‌خواهید از طریق کانال های اجتماعی اقدام به جذب عروس کنید، ابزار خود را برای رسیدن به این هدف، به کار بگیرید.

تبلیغات اینستاگرامی یکی از هوشمندانه ترین راه ها است! تصویری زیبا از عروسی که در سالن شما در حال آرایش است را تهیه کنید و متنی بنویسید تا نظر شما را منتقل کند. شما باید بذر خوشبختی و خاص بودن را در ذهن مشتری بکارید.

حتما دقت کنید تا خدمات و پیشنهادات ویژه عروس را در شبکه های اجتماعی خود منتشر کرده و رسانه های خود را به روز کنید. این کار را به مدت چندین ماه ادامه دهید. برای آگاهی درست مشتریان آنها باید چندین بار تصاویر و خدمات شما را ببینند.

 

استراتژی جذب عروس

 

۴ . برای خدمات ویژه عروسی یک خانه اختصاصی داشته باشید.

تبلیغ در مورد «آرایشگاه ویژه عروس» در اطراف شهر، در شبکه های اجتماعی و دیگر رسانه ها بسیاری را جذب خواهد کرد.

در این آرایشگاه ویژه عروس، خدمات کوچک به صورت رایگان، مثل آرایش سریع، میکاپ سبک یا چیزی شبیه این ها، تخفیف های هدیه و … ارائه دهید.

باید قدرت خلاقیت خود را به کار بگیرید و مکانی جذاب و منحصر به فرد را آماده کنید. مکانی برای رخداد های خاصی مثل عروسی. برای این کار می‌توانید از موسیقی زنده، نوشیدنی سرد یا گرم، شکلات، کیک و … استفاده کنید. می‌توانید پا را فراتر بگذارید و مثلا یک بازی با تم عروسی هم داشته باشید!

باید از خلاقیت خود کار بکشید و روی ایده هایتان با دقت کار کنید.

۵ . دیگر متخصصان جذب عروس را بشناسید.

اگر عکاس، فیلم بردار، دی جی، برنامه ریز عروسی، برگزارکنندگان مراسمات عروسی و هرکسی مرتبط با یک مراسم عروسی را می‌شناسید، از او بخواهید تا با شما همکاری کند و کسانی که به او مراجعه می‌کنند را به شما هم ارجاع دهد.

مهم‌تر از همه، رویایی فکر کنید! مطمئن باشید می‌توانید مشتری های جدیدی جذب کنید.

آیا مایل هستید تا خدمات مخصوص برای عروس ارائه دهید؟ چه راهکاری برای تجارت شما مناسب است؟ آیا مشکلی دارید؟ زیر همین پست نظرات تان را بگذارید یا با ما در ارتباط باشید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.