واقعیت افزوده چیست

تکنولوژی واقعیت افزوده (Augmented reality) یکی از جلوه‌های فناوری در دنیای مدرن است که برای قرار دادن اطلاعات اعم از صدا، تصویر و متن، بر روی جهانی است که برای ما قابل مشاهده است.

از واقعیت افزوده می‌توان در بازی‌های کامپیوتری، آموزش، فروشگاه‌ها و سایت‌ها بهره برد. عناصری که افزوده می‌شوند توسط دوربین گوشی یا تبلت یا وبکم شناسایی و به صورت صدا، ویدیو، تصاویر گرافیکی و یا مدل سه‌بعدی نمایش داده می‌شوند.

آنچه ما ارائه می دهیم

همیشه مورد توجه قرار گرفته است

لوگوی هوشمند

نگرشی نو به نمادها و لوگوی کسب و کار شما با استفاده از دنیای واقعیت افزوده

آلبوم هوشمند

برای عکاسان خلاق و آتلیه‌های مبتکر با فناوری واقعیت افزوده

اپلیکیشن موبایل

استفاده از فناوری‌های نو در خدمت متخصصین پوست، مو و ناخن و مصرف کنندگان لوازم آرایشی

گیفت کارت

سوپرایزهای تولد، پروموشن و آفرها با فناوری واقعیت افزوده

کاتالوگ هوشمند

ایده‌های ناب و خلاقانه با واقعیت افزوده برای سالن‌های زیبایی

گیفت کارت آموزشی

انواع گیفت کار‌های مخصوص آموزش

لایت باکس هوشمند

فناوری روز دنیا در خدمت فعالان صنعت لباس، پوشاک، مد و فشن

مراحل انجام سفارش

۰۱

طراحی اولیه

پس از تعیین استراتژی استوار و روشن باید برای اجرای آن تیمی جمع آوری کرد که برای حرکت کردن به سمت جلو یک چارچوب مشخص و تخصص استفاده از بروزترین تجهیزات را دارا باشد. در این مرحله ابزارها و روشهای لازم در طرح اولیه پیش‌بینی می‌شوند.

۰۲

تیم تخصصی تصویربرداری

بعد از نیازسنجی و بررسی راهکارهای موجود، متخصصین تصویربرداری و طراحی گرافیک گردهم آمده و زیرساختهای لازم برای یک اپلیکیشن زیبا، سریع و اثربخش را فراهم می‌آورند.

۰۳

تحقیق و توسعه

در این مرحله، تیم تحقیق و توسعه (R&D) درنوآوری، کیفیت، سطح استاندارد و نیز دیگر عواملی که در افزایش توان رقابتی موثر هستند، دست بکار می‌شوند. واحد تحقیق و توسعه، باید جستجوگر تکنولوژی و نوآوری باشند.

۰۴

تحویل پروژه

بعد از نهایی شدن طرح و اپلیکیشن، نسخه نهایی تقدیم حضورتان خواهد شد. فراموش نشود ما همیشه و در هر حال کنار شما خواهیم ماند. هدف ما ایجاد بستر تماشای ساده، در دسترس و مفید به همراه ایجاد محتوای مفید و هدفمند می‌باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

استفاده خلاقانه این فناوری در همه کسب و کارها قابل تصور است؛ تیم تمشک برای اولین بار در ایران در کنار سالن‌های زیبایی به طراحی اپلیکیشن ناخن، آلبوم‌های چندرسانه‌ای، کارت‌های هدیه مجازی و ده‌ها ابزار شگفت انگیز اقدام نموده است.

با ما تماس بگیرید